Dejte vědět svým známým:

Bežecký sada: vodítko s ľadvinkou

Elastické vodítko. Reflexné farby. 


Kód produktu
ledvinka_s_voditkem

Barva
Zvolte variantu, prosím

Výběrem parametrů zvolíte konkrétní variantu (na pořadí záleží):
15,10 €
Cena včetně DPH 20%
kusů
Vyberte variantu
 • Veľmi praktická ľadvinka s kvalitným vodítkom na behanie so psom. Vhodné ako pre psíčkarov, tak aj pre športovcov. Vybavené elastickým vodítkom s natiahnutím až 190 cm s ručnou slučkou (tlmené trhavé pohyby psa).
  Vďaka špeciálnej elastické časti sa vodidlo postupne napne tak aby nedochádzalo k trhaniu, ťahanie či zraneniam. Je dostatočne dlhé a pohodlné na používanie. Je určené na behanie, jazdu na bicykli, turistiku, vychádzky a iné príležitosti.

  Vodítko je vyrobené s kvalitného pevného materiálu, ktoré je odolné proti roztrhnutiu a vydržia ťahanie od silných a veľkých plemien. Vodítko si pripnete okolo pása na ľadvinku a nemusíte ho držať v rukách. Psíka ovládate pohodlne jadrom tela, teda použitie je maximálne bezpečné a účinné. Vďaka tomu, že máte voľné ruky, sa môžete sústrediť na šport.

  Špeciálna elastická časť vodítka sa postupne napína, tak aby nedochádzalo ťahanie, trhanie či zranenia. Vodítko s ľadvinkou je dostatočne dlhé a pohodlné na použitie. Je určené na vychádzky, behanie, jazdu na bicykli, turistiku a ďalšie rôzne príležitosti.

  Ak trpíte bolesťami zápästia spôsobené trhaním psa, tak aj s týmito problémami vám toto jedinečné vodítko pomôže. Vhodné pre všetky plemená psov.

  Farby:  Skladom už len ružová

Aport - dummy modrý
Aport - dummy modrý

Vyrábí se o hmotnosti 250g, 500g, 1000g

od 6,92 €
Píšťalka ACME 211,5
Píšťalka ACME 211,5

Píšťalka s pronikavým zvukem.

od 11,77 €
Aport - dummy celokožešinový
Aport - dummy celokožešinový

Vyrábí se o hmotnosti 250g, 500g, 1000g.

od 15,54 €
Pamlskovník Tlapky a kosti - hnědý
Pamlskovník Tlapky a kosti - hnědý

Praktický pamlskovník na výstavy i každodenní venčení.

od 6,10 €